ایده‌های جدید Airbnb برای تشویق بیشتر به دورکاری

شرکت Airbnb در حال اعمال یکسری تغییرات سیاستی است که دولت‌ها و شهرهای مختلف دنیا می‌توانند برای ترویج دورکاری خود را با آن تطبیق دهند.

این پلتفرم رزرو خانه، به ‌‌تازگی یک گزارش رسمی منتشر کرده و در آن اقداماتی را که قانون‌‌گذاران و افرادی که خانه‌های خود را اجاره می‌دهند می‌توانند انجام دهند تا دورکاری را برای جوامع راحت‌‌تر کنند، لیست کرده است. توسعه فرآیند صدور ویزا، تشویق مسافران به حمایت از اقتصاد محلی و ساده‌‌سازی الزامات مالیاتی، از جمله پیشنهادهای Airbnb بوده است.

Airbnb در محیط داخلی خودش، حامی دورکاری بوده است. این شرکت در ماه آوریل، سیاست جدیدی را اعلام کرد که به کارکنانش امکان می‌دهد از هر جایی کار کنند. به‌طور کلی، افزایش دورکاری برای Airbnb یک موهبت بوده، چرا که به مردم امکان می‌دهد سفر و اقامت‌‌های طولانی‌‌تر داشته باشند. اقامت‌‌های ۲۸ روز به بالا، به یکی از دسته‌بندی‌‌های محصولی این شرکت تبدیل شده که رشد بسیار سریعی داشته است.

البته شرکت تاکید دارد طرح پیشنهادی جدیدش، به نفع اقتصادهایی که افراد به آنها سفر می‌کنند هم هست. طبق اعلام «گروه نوآوری اقتصادی»، بررسی برنامه تشویق به دورکاری در شهر تولسا، اوکلاهما، منجر به افزایش ۲۰ میلیون دلاری تولید ناخالص داخلی محلی و درآمدهای مالیاتی بیشتر در سال ۲۰۲۱ شده است.

منبع: دنیای اقتصاد

اشتراک گذاری:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *