سازمان بهره وری آسیایی 60 ساله شد

مراسم شصتمین سالگرد تاسیس سازمان بهره‌وری آسیایی (APO) روز پنجشنبه دوم بهمن، به‌صورت مجازی با حضور مقامات سازمان‌های ملی بهره‌وری کشورهای عضو آن سازمان برگزار شد.

در افتتاحیه این برنامه دبیرکل آن سازمان، به‌دلایل اجرای این برنامه با وجود شیوع بیماری ناشی از کووید 19 اشاره کرد و گفت: «بهره‌وری کلید پیشرفت و رشد در منطقه است، بنابراین با برگزاری مراسم سالگرد تاسیس این سازمان، توجه کشورها به نتایج و خروجی فعالیت‌های انجام‌گرفته و چگونگی بهبود آنها جلب شده و به رفع موانع و مشکلات احتمالی بر سر راه افزایش بهره‌وری کمک می‌کند.»


در این برنامه مقامات ارشد بهره‌وری کشور‌های ژاپن و ویتنام سخنرانی کردند و در ادامه پیام‌های تبریک ویدئویی نمایش داده شد و مقامات ارشد اسبق تشکل‌های بهره‌وری کشورهای عضو APO نکاتی درباره فعالیت این سازمان ارائه کردند. البته اعضای دبیرخانه آن سازمان و همه کشورهای عضو هم شصتمین سالگرد تاسیس سازمان بهره‌وری آسیایی را تبریک گفتند.


همچنین در این مراسم با مروری کوتاه بر مفهوم بهره‌وری در حوزه‌های مختلف، بر اهمیت سند چشم‌انداز جدید 2025 این سازمان تاکید شد.

شایان ذکر است، طبق اعلام دبیرکل، در صورت رفع بیماری اپیدمی، ممکن است این برنامه در اواخر سال‌جاری به‌صورت حضوری به اجرا درآید تا با اجرای برنامه‌های از پیش تعیین‌شده برای این مراسم مهم، این سازمان بتواند زمینه اثر بخشی بیشتر فعالیت‌ها و بستر همکاری کشورهای عضو را تقویت کند.

اشتراک گذاری:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *