دوشنبه‌های استارت آپی در حوزه فرآورده‌های دارویی

فردا ۸ دی ماه رویداد آنلاین “دوشنبه‌های استارتاپی” با هدف جذب سرمایه برای استارت آپ ها در حوزه فرآورده‌های دارویی از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

به گزارش بهره ورنیوز به نقل از ایسنا رویداد آنلاین “دوشنبه‌های استارتاپی” فردا دوشنبه ۸ دی ماه با حضور استارت آپ ها در صنعت داروسازی برگزار می‌شود. طی آن ۵ استارتاپ حوزه فرآورده‌های دارویی توانمندی‌های خود را به سرمایه‌گذاران خطرپذیر ارائه می‌کنند.

همچنین خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه سرمایه‌گذاری تشریح شده و شرایط استفاده از این خدمات به مخاطبان ارائه می‌شود. حضور در این رویداد به صورت آنلاین و برای عموم رایگان است. علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک https://online.inif.ir/ch/demoday در این رویداد حضور یابند.

در طرح هم‌سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، این صندوق منابع مالی را در قالب سرمایه‌گذاری و نه تسهیلات ارائه می‌دهد. به طوری که هر طرحی را عاملان صندوق یعنی صندوق‌های پژوهش و فناوری، حاضر به مشارکت ۲۰ درصدی در آن طرح باشند صندوق نوآوری و شکوفایی بسته به سطح فناوری و اولویت راهبردی تا ۸۰ درصد از منابع باقیمانده را تامین می کند. در سود و زیان طرح سهیم خواهد بود.

مطالب مرتبط:

برگزاری دوشنبه های استارت آ‍پی برای جذب سرمایه

اشتراک گذاری:



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *