دوره های مدیریت بهره وری در سیستان و بلوچستان

معاون توسعه مدیریت و‌منابع استانداری گفت: دوره‌های مدیریت بهره‌وری در روزهای دوشنبه و چهارشنبه هفته گذشته در فرمانداری ایرانشهر، پارک علم و فناوری و استانداری سیستان و بلوچستان برگزار شد.

به گزارش بهره ور نیوز به نقل از استانداری سیستان و بلوچستان سیده ثریاسیدزاده افزود: در این دوره‌ها مباحث مربوط به مدیریت، تحول، بهره‌وری و توسعه توسط سید حمید کلانتری مدیرعامل انجمن بهره وری ایران ارائه شد.

وی ادامه داد: دوره های بهره وری و تحول در مدیریت و سازمان و تحول، توسعه روستایی و بهره وری در ایرانشهر با حضور فرماندار، معاونین فرمانداری، بخشداران، دهیاران منتخب و مدیران این شهرستان و دوره مدیریت بهره وری شرکت های فناور با حضور شرکت های دانش بنیان در پارک علم و فناوری استان بوده است.

معاون استاندار بیان داشت: همچنین دوره بهره وری و تحول در مدیریت و سازمان در استانداری با حضور مدیران ستادی، معاونین و روسای گروه ها بصورت حضوری و تمامی فرمانداران و بخشداران استان بصورت مجازی برگزار گردید.

سیدزاده کفت: با هدف ارتقا شاخص‌های مدیریتی این دوره ها را بصورت ماهانه و در شهرهای مختلف استان تا پایان سال برگزار خواهیم کرد.

بر اساس این گزارش، انجمن بهره وری ایران یکی از سازمان های مردم نهاد باسابقه و فعال در زمینه ارتقای بهره وری کشور است.

اشتراک گذاری:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *