اقدام موثر یک انجمن در توسعه بهره وری

به گزارش بهره ور نيوز به نقل از خبرگزاري صدا و سيما، در راستای حمایت، جهش تولید و افزایش بهره وری، کارگاه توانمندسازی مدیران دلگان، با حضور مديرعامل انجمن بهره وری ایران برگزار شد.

مديرعامل انجمن بهره وری ایران درباره اين كارگاه آموزشي گفت: در این کارگاه چگونگی شیوه های توسعه تقویت و گسترش راهکارهای بهبود بهره وری در حوزه ادارات، بنگاه‌های اقتصادی، شهرداری‌ها، بخشداریها و روستاهای شهرستان دلگان بحث و بررسی شد.

سیدحمید کلانتری با اشاره به اینکه اصلی‌ترین عامل توسعه، مردم و توسعه منابع انسانی است افزود: مدیران باید در جلب، مشارکت مردم به کارگیری نیروها، رشد خلاقیت ها و ایجاد انگیزه که یکی از ابزارهای آن نشست های آموزشی است توانمند باشند. 

وی ضمن تاکید برپذیرش و جلب مشارکتهای کارآفرینان تصریح کرد: باید متناسب با مزیت‌های هر شهرستان  در سیستان و بلوچستان برنامه توسعه آن تهیه و مدیران دستگاهها بر اساس مزیت هر منطقه آموزش  و توجیه شوند و جلب و مشارکت کارآفرینان و جوانان در شهرستان تقویت شود. 

كلانتري با اشاره به جلب مشارکت های سرمایه گذاری  گفت: امیدواریم فرمانداران خود را محور توسعه مبنی بر مشارکت مردم در شهرستان قرار دهند تا بتوانند از همه ظرفیت ها به خوبی استفاده و بهروری را شعار اصلی خود قرار دهند. 

فرماندار شهرستان دلگان هم در این کارگاه گفت: این شهرستان با وجود ظرفیتها و پتانسیل های مختلف در حوزه های کشاورزی، دامداری، معادن و نقش ارتباطی آن یکی از مناطق کمتر توسعه یافته  و محروم استان و کشور است. مجتبی شجاعی افزود:سال جاری با ایجاد پنجره واحد، حمایت و جذب سرمایه گذاران و دانش افزایی مدیران و مهارت آموزی به دنبال توسعه شهرستان دلگان هستیم که این کارگاه در همین راستا در حال برگزاری است. 

شجاعی تصریح کرد: دوره توانمندسازی توسعه و کارآفرینی با حضور رییس انجمن بهره وری کشور به مدت سه روز در شهرستان برگزار می شود که اولین نشست آن برای مدیران شهرستان و در نشست های بعدی برای جامعه جوانان، جامعه بانوان، کارآفرینان و افراد علاقمند به سرمایه‌گذاری در شهرستان خواهد شد.

اشتراک گذاری:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *